מאמרים

אטמים לשינה

חברת איר פרוטקט, מתמחה ומייצרת אטמי אוזניים לשינה בהתאמה אישית (ע"י לקיחת מידה מהאוזן) והמשתמש בהם זוכה לשינה רציפה, איכותית ובריאה יותר. ייחודיות האטמים האישיים של איר פרוטקט, באה לידי ביטוי בשיטת תלת ממד בה אנו משתמשים, שיטה זו מאפשרת להשיג התאמה מושלמת בין האטם לאוזן ובכך מבטיחה: דיוק מושלם בייצור האטמים ונוחות מקסימלית למשתמש.
האטמים לשינה שלנו עשויים מחומר סילקוני שקוף, רך וגמיש ומסננים רעשים סביבתיים, הם אינם נופלים מהאוזן בזמן שינה מאחר והם עוטפים את תעלת השמע והם כמו "כפפה לאוזן" וכמובן מתאימים גם למי שזקוק לאטמים נגד נחירות.
האטמים מסומנים בצבעים: אדום לאוזן ימין כחול לאוזן שמאל. האטמים מיועדים לכל מי שרגיש לרעשים כגון: נחירות של בן/בת זוג, מגורים ליד כביש סואן, רעש של שכנים.

אטמים לשינה

" שנים שלא הצלחתי להירדם בגלל רעש סביבתי ואפילו הקטן ביותר. לשמחתי חיי השתנו ביום שפגשתי את עליזה מחברת איר פרוטקט (שבמקרה הייתה במסגרת עבודתה בקיבוץ בו אני עובדת) ואני כמובן מברכת על כך. לאחר שסיפרתי לה על הבעיה שלי, באותו רגע היא הביאה את הערכה המיוחדת שלה ולקחה לי מידות אישיות מהאוזניים כדי לייצר לי אטמים מיוחדים לשינה, תוך שבועיים קיבלתי את האטמים המיוחלים! חשוב לי מאוד לציין שבעבר השתמשתי בהרבה מאוד סוגים של אטמים, אך אין מקום להשוות אותם לאטמים האישיים. ייחודיות האטמים האישיים של חברת איר פרוטקט מתבטאת בנוחות השימוש, בהתאמה המדויקת לאוזניים שלי (מותאמים "ככפפה" לאוזן), והכי חשוב שהם אינם נופלים מהאוזניים בזמן השינה (כפי שקרה לי באטמים האחרים) אני מודה שהם הפכו לחלק מהאוזן שלי. ברוך השם, שיפרתי את איכות השינה שלי ואני מודה לעליזה מדי ערב על האטמים לשינה ועל השירות הנפלא שקיבלתי ממנה."

אטמי אוזניים לשינה
אטמים לשינה

אטמי אוזניים לשינה ונגד נחירות

חברת איר פרוטקט מתמחה ומובילה בארץ את תחום אטמי האוזניים בהתאמה אישית – לכלל האוכלוסייה.
החברה מספקת הגנה על השמיעה באמצעות אטמים מכל הסוגים:

• אטמים נגד רעש במפעלים
• אטמים לצלמי אירועים ו-DJ
• אטמים נגד מים
• אטמים לשינה

• אטמים לאופנוענים
• אטמים לירי ומטווחים
• אטמים לטיסות
• אטמים לרעשים סביבתיים

לקוחות רבים אשר נעזרים באטמים האישיים ,בניהם ילדים ומבוגרים עם רגישות לרעשים סביבתיים ובעיית קשב וריכוז, ממליצים עליהם מאוד מאחר והם מסייעים להם להיות יותר מרוכזים בזמן לימודים ,בהרצאות ובשעת מבחן.

המשתמש באטמים הללו הוא יותר קשוב ומרוכז ועדיין שומע ויכול לנהל שיחה גם בטלפון. האטמים בהתאמה אישית מיוצרים לפי מידה של האוזן, ולכן ההגנה והנוחות הם מקסימליים. האטמים קלי משקל, שקופים ונוחים מאוד לשימוש ותחזוקה ועמידים לאורך שנים.

אטמים בהתאמה אישית

מאמרים קשורים

אטמים נגד נחירות

אטמים נגד נחירות בואו נודה באמת, מסיבות והופעות הן כיף לא נורמלי – אבל הווליום תמיד גבוה מדיי והופך את החוויה לעתים לבלתי נסבלת. אתם

קרא עוד

אטמים לשינה

אטמים לשינה חברת איר פרוטקט, מתמחה ומייצרת אטמי אוזניים לשינה בהתאמה אישית (ע"י לקיחת מידה מהאוזן) והמשתמש בהם זוכה לשינה רציפה, איכותית ובריאה יותר. ייחודיות

קרא עוד

אטמי אוזניים נגד רעש לשינה

אטמים לשינה איר פרוטקט מתמחה בהגנה על השמיעה ומובילה בארץ את תחום:אטמי האוזניים לשינה – בהתאמה אישיתהמשתמש/ת באטמי איר פרוטקט לשינה זוכה לשינה נינוחה, רגועה ורציפה

קרא עוד

למידע נוסף, השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן