מאמרים

אטמים נגד רעש מזיק

אטמים נגד רעש מזיק

אטמים אישיים נגד רעש במפעלים

אנשים אשר עובדים במפעלים מוצאים את עצמם יום יום בעבודה עם רעשים שלעיתים יכולים להיות בלתי נסבלים.

חוץ מהעבודה שהרעש במפעל יכול להלחיץ אותנו ולגרום לאי נעימות תמידית בזמן העבודה , רעשים מהסוג הזה יכולים לפגוע משמעותית בשמיעה במיוחד אם אנחנו עובדים במפעל במשך שנים.

הפתרון הטוב ביותר עבור אנשים הסובלים מבעיה זו הוא שימוש של אטמים אישיים נגד רעש במפעלים – בעזרת אטמים מיוחדים אתם יכולים עדיין לשמוע את הרעש, אבל בהרבה יותר חלש.

הסיבה שאנשים מבקשים אטמים אישיים נגד רעש במפעלים היא פשוט בגלל שרוב האטמים אשר מוכרים היום בשוק לא איכותיים מספיק וגם בעיקר לא נוחים.

כאשר אתם רוכשים אטמים אישיים נגד רעש במפעלים עם "איר פרוטקט" אתם יכולים להיות בטוחים שהאטמים עצמם יהיו מושלמים לאוזן שלכם, כל כך מושלמים שצריך להזכיר לעצמכם יום יום להסיר אותם מהאוזניים – כי אתם פשוט לא תרגישו אותם.

כשעליזה עופר, בעלת החברה, נחשפה לראשונה לאטמים בהתאמה אישית היא החליטה לבדוק את טיבם של האטמים בחדר השקט של המוסד לבטיחות וגיהות באמצעות משה אייל- מודד רעש מוסמך.

הבדיקה נעשתה על ראש דמי ותוצאותיה היו חיוביות ביותר.

כחלוצה וכמי שזיהתה את הצורך ויצרה מודעות להגנה אישית על השמיעה, כיום היא מובילה בישראל את תחום אטמי האוזניים בהתאמה אישית. מזה 17 שנה היא מצליחה להטמיע אותם ולהופכם למגני שמיעה קבועים במפעלים, זאת בשל התמדתה ואמונתה שהאטמים האישיים ייתנו את הנוחות וההגנה האופטימליים.

לפרטים נוספים ולקבלת המלצות צרו קשר: contact@earprotect.co.il

מאמרים קשורים

אטמי אוזניים לאופנוענים

אטמים לאופנוענים איר פרוטקט מתמחה בהגנה על השמיעה ומובילה בארץ את תחום: אטמי האוזניים לאופנוענים – בהתאמה אישיתמספקת את ההגנה הטובה ביותר על השמיעה לאופנוענים

קרא עוד

למידע נוסף, השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן