לקוחות ממליצים:

אטמים לשינה - בהתאמה אישית

איר פרוטקט מתמחה ומובילה בארץ את האטמים בהתאמה אישית לשינה, המיועדים לאנשים הסובלים משינה לא סדירה בגלל רעשים סביבתיים. כגון: נחירות של בן/בת זוג, רעש מהשכנים, מגורים ליד כביש סואן ורעש נביחות כלבים.
האטמים מיוצרים על פי מידה אישית של האוזן בשיטת תלת ממד, המבטיחה נוחות והתאמה מושלמת בין האטם לאוזן, הם עשויים מחומר סילקוני, רך גמיש ושקוף.
בשיטת תלת ממד המידה נסרקת במחשב ונשמרת כקובץ, כך שבמקרה של אובדן אין צורך לקחת מידה חוזרת אלא ליצור קשר ולהזמין.
לקוחות רבים ממליצים עליהם בגלל שהם לא נופלים מהאוזניים בזמן שינה, הם כמו כפפה לאוזן ומבטיחים שינה איכותית רגועה ורציפה.

להמלצות ופרטים נוספים ניתן ליצור קשר בטלפון: 0523-668056

אטמים נגד רעש - בהתאמה אישית

אטמים למוזיקאים וטייסים - בשיטת תלת מימד

חברת איר פרוטקט מתמחה באטמי CUSTOM-FIT המותאמים אישית ומיוצרים לפי מידת האוזן. האטמים מפחיתים רעשי סביבה ומספקים נוחות והגנה מקסימלית על שמיעתם של טייסים ומוזיקאים אשר חשופים לרעש מזיק. האטמים מצוידים בפילטר מהפכני שמפחית עוצמת של 15 או 25 דציבל בתחום נרחב של תדרים. הם מיוצרים בשיטת תלת ממד והמידות של האוזניים עוברות סריקה ונשמרות במחשב. במקרה של אובדן אין צורך לקחת מידה חוזרת אלא ליצור קשר ולהזמין. מומלצים מאוד לשימוש ע"י טייסים ומוזיקאים רבים בגלל החשיבות הרבה בשמירה על איכות הצלילים הטבעיים

המלצה מאת רועי נחמיה

לכבוד חברת "איר פרוטקט" שלום וברכה.
קשה לי להגיד במילים עד כמה אני אסיר תודה ומעריך את המקצועיות, האיכות, והשירות שלכם. אני מקווה שמכתב זה יבטא, ולו במעט, את הכרת התודה שלי ושביעות רצוני מהאטמים, ויותר מכך- מהיחס המקסים, הכנה והאכפתי אותו קיבלתי מצדכם.
פניתי אליכם לפני כחודש לעשות אטמי אוזניים לשינה. בשיחת הטלפון הראשונה התעניינתם לדעת בדיוק מה הם הצרכים שלי. שוחחתי עם אישה מדהימה בשם עליזה, אישה ישרה, קשובה, ואדיבה. היא הציעה לי להיפגש עם קלינאי תקשורת מומחה (ללא כל התחייבות!!) ורק כדי להתרשם ממה שהם מכינים. בנוסף היא חידדה לי שהיא (!!) לא מוכנה שאבזבז כסף על משהו שלא יתאים לי. היא רצתה לשמוע בדיוק מה אני רוצה, וחזרה על כך כמה פעמים בשיחה. הרגשתי שיש עם מי לדבר. בפגישה עם קלינאי התקשורת הבנתי כמה הצוות מקצועי והאטמים שמכינים הם ברמה גבוהה. באותה פגישה ביקשתי שייקח לי מידות (שגם זה היה ללא כל התחייבות).
בכל אופן, לא אאריך עוד במילים, ואספר כי האטמים הגיעו אלי וכבר בשימוש בלילה הראשון הרגשתי כמה הם מ- ו- ש- ל- מ- י- ם ! ! ! ממש כמו השירות שקיבלתי. האטמים מתלבשים בצורה כל כך מצוינת על האוזן- יותר טוב מכפפה על היד ובצורה שמונעת תזוזה שלהם בתוך האוזן. מיותר לציין שהאטמים מנחיתים בצורה משמעותית את עצמת הרעש ומאפשרים לי לישון בשקט למרות האזור הסואן בו אני מתגורר.

עליזה היקרה!! תודה רבה על האטמים המצוינים, ויותר חשוב- תודה על כל היחס הנפלא שלך!!
אני מעריך זאת מאוד!

בברכה רבה,
רועי נחמיה

אטמים נגד מים - בהתאמה אישית

חברת איר פרוטקט מובילה בארץ את תחום אטמי אוזניים- בהתאמה אישית, ומתמחה גם בייצור אטמים נגד חדירת מים. האטמים נגד מים מספקים את ההגנה המקסימלית לאוזניים ומאפשרים שחייה ורחצה בטוחה. הם מיוצרים מחומר סיליקוני גמיש ומיוחד המאפשר לאטם לצוף. הם מופיעים לפי צבעים אוזן ימין בצבע אדום ואוזן שמאל בצבע כחול. האטמים נוחים לשימוש ומיועדים לגולשים, שחיינים ,לאנשים עם נקב בעור התוף או במקרים של ילדים המיועדים לניתוחי כפתורים (רצוי לקחת מידה לפני הניתוח) כמו כן לאנשים עם מחלות אוזניים או אחרי ניתוחי אוזניים כדי למנוע דלקות חוזרות ונשנות.

אטמים נגד רעש למפעלים - בהתאמה אישית

ממונה בטיחות ארצי

נגן וידאו

אטמים בהתאמה -אישית. לסטודנט עם בעיית קשב וריכוז

נגן וידאו

סטודנט אשר עשה שימוש באטמים

נגן וידאו

עובד תעשייה בטחונית

נגן וידאו