מאמרים

אטמים נגד מים

אטמים נגד מים

חברת איר פרוטקט מובילה בארץ את תחום אטמי אוזניים- בהתאמה אישית,  ומתמחה גם בייצור אטמים נגד חדירת מים. האטמים נגד מים מספקים את ההגנה המקסימלית לאוזניים ומאפשרים שחייה ורחצה בטוחה. הם מיוצרים מחומר סיליקוני גמיש ומיוחד המאפשר לאטם לצוף. הם מופיעים לפי צבעים אוזן ימין בצבע אדום ואוזן שמאל בצבע כחול. האטמים נוחים לשימוש ומיועדים לגולשים, שחיינים ,לאנשים עם נקב בעור התוף או במקרים של ילדים המיועדים לניתוחי כפתורים (רצוי לקחת מידה לפני הניתוח) כמו כן לאנשים עם מחלות אוזניים או אחרי ניתוחי אוזניים כדי למנוע דלקות חוזרות ונשנות. 
אטמים בהתאמה לילדים
אטמים נגד מים - תהליך לקיחת המידה
אטמים נגד מים
אטמים נגד מים

" מזה שנים רבות כאשר אוזניי היו חשופות למים ,סבלתי מדלקות חוזרות ונשנות, מסיבה זו נמנעתי מלהיכנס לים ולבריכה וגם בזמן רחצה הייתי צריכה מאוד להיזהר .
חשוב לי לציין, שבמשך כל השנים ניסיתי את כל סוגי האטמים -שלא נתנו לי פתרון סופי לבעיה. מאז שאני משתמשת באטמי אוזניים נגד מים- בהתאמה אישית, חיי השתנו ללא היכר אני מתקלחת איתם ,שוחה וצוללת ללא שום דאגה כי אוזני מוגנות הרמטית מחדירת מים, והכי חשוב שהדלקות באוזניים מהם סבלתי בעבר הופסקו לגמרי"

אטמי אוזניים - בהתאמה אישית

חברת איר פרוטקט מתמחה ומובילה בארץ את תחום אטמי האוזניים בהתאמה אישית – לכלל האוכלוסייה.
החברה מספקת הגנה על השמיעה באמצעות אטמים מכל הסוגים:

• אטמים נגד רעש במפעלים
• אטמים לצלמי אירועים ו-DJ
• אטמים נגד מים
• אטמים לשינה

• אטמים לאופנוענים
• אטמים לירי ומטווחים
• אטמים לטיסות
• אטמים לרעשים סביבתיים

לקוחות רבים אשר נעזרים באטמים האישיים ,בניהם ילדים ומבוגרים עם רגישות לרעשים סביבתיים ובעיית קשב וריכוז, ממליצים עליהם מאוד מאחר והם מסייעים להם להיות יותר מרוכזים בזמן לימודים ,בהרצאות ובשעת מבחן.

המשתמש באטמים הללו הוא יותר קשוב ומרוכז ועדיין שומע ויכול לנהל שיחה גם בטלפון. האטמים בהתאמה אישית מיוצרים לפי מידה של האוזן, ולכן ההגנה והנוחות הם מקסימליים. האטמים קלי משקל, שקופים ונוחים מאוד לשימוש ותחזוקה ועמידים לאורך שנים.

מאמרים קשורים

אטמים נגד מים

הגנה מפני רעש ואטמים נגד מים העולם המודרני מביא אתו נוחות רבה וטכנולוגיה מפותחת, שמקדמים את האנושות קדימה לעתיד טוב יותר. יחד עם זאת, לשינויים

קרא עוד

אטמים נגד מים

אטמים נגד מים חברת איר פרוטקט מובילה בארץ את תחום אטמי אוזניים- בהתאמה אישית,  ומתמחה גם בייצור אטמים נגד חדירת מים. האטמים נגד מים מספקים

קרא עוד

אטמי אזניים לשחייה

אטמי אזניים לשחייה שחיינים רבים מוצאים את עצמם במהלך הקריירה המקצועית שלהם (וגם בעודם שחיינים מתחילים) עם לא מעט בעיות באוזניים. כיום ישנה אלטרנטיבה של

קרא עוד

למידע נוסף, השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן