מדרסים לספורטאים

מדרסים לספורטטים מהווים פתרון אמיתי  למרבית בני האדם סובלים מכאבי גב או רגליים מעת לעת, זאת בגלל ישיבה ממושכת בעבודה ועוד. בנוסף, אנחנו הולכים הרבה ועושים פעילות גופנית רבה המערבת ריצה והליכה. בין אם אתה ספורטאי פעיל במיוחד, או רק כזה שעורך הליכות או ריצות מדי יפעם וגם עם נעליים איכותיות, עדיין ללא מדובר במדרסים שמתאימים במדויק לכף הרגל שלך ועשויים למנוע כאבי רגליים גב ועוד. בקרב אנשים רבים המגיעים לרופאים עם תלונות על כאבי רגליים וגב, אפשר להבין כי ברוב המקרים, הגורם לכאבים הוא רפידת נעליים שאינה מתאימה למטופל, או לבעיות שיש לו בכף הרגל. כאשר אנו נועלים נעליים שאינן מתאימות לנו אנחנו נתקלים בחוסר איזון שרירי, מה שגורם לנו להתאמץ. על מנת לשמור על יציבות ומאידך אנו עלולים לגרום למאמץ ניכר וכאבי רגליים..

מי שעושה פעילות גופנית לעיתים תכופות, ובייחוד ריצה, מכיר את הכאבים והעייפות המצטברת בשרירי הרגליים. מדרסים בהתאמה אישית עוזרים לספורטאים להפחית ולמגר את תופעת הכאבים והעייפות השרירית שנלווית לריצה, מגבירים את היכולת שלהם וכאמור מונעים את הכאבים אחרי הפעילות. הם הופכים את חווית הריצה לנעימה וטובה ביותר, משפרים את ההתאוששות בין ריצה לריצה ומפחיתים עד למינימום כאבי רב ורגליים. מדרסים לספורטאים ומונעים כאבי גב ורגליים. באמצעות מדרסים בהתאמה אישית, ישנה מניעה של תופעות שליליות שעלולות להיגרם משימוש ברפידה שאיננה מותאמת לכף הרגל כמו: שחיקה עתידית של הקרסול, שחיקת ברכיים, כאבים בגב התחתון, חוסר יציבות בין שרירי הרגליים ועוד. כלומר השימוש במדרסים לא רק נועד למנוע כאבים ולהשתמש נכון ברגליים אלא שהוא משמש למניעה עתידית של בעיות קשות ומורכבות ולעתים בלתי הפיכות. יש רק מסקנה אחת ברורה והיא- מי שסובל מכאבי רגליים או גב חייב להשתמש במדרסים בהתאמה אישית, מדרסים לספורטאים, אנשים שעומדים כל היום על הרגליים ועוד.

רוצים לדעת עוד?

השאירו פרטים או חייגו: 052-3668056

מה מיוחד במותג המדרסים פוט פרוטקט?

המדרסים של פוט פרוטקט הם מדרסים נושמים העשויים 100% מיקרופייבר השומרים על רעננות מקסימלית של הרגל שלכם. בנוסף הם מונעים ריח לא נעים, עמידים במיוחד ונוחים להפליא. אפשר אפילו לכבס אותם. במילים פשוטות- מי שסובל מכאבי רגליים, גב ועוד מוזמן לבדוק מדרסים לספורטאים בהתאמה אישית ולגלות את הדרך לשפר גם את הביצועים שלו. מדובר במוצר מדף מיוחד שההתאמה שלו נעשית על ידי חימומו במיקרו, הכנסתו לנעל, והליכה עם הנעל למספר שעות עד שהמדרס מקבל את הצורה המדויקת של הרגל. מדובר בפטנט חסר תקדים ששינה את פני התחום כולו, ונעשה בו שימוש נרחב בקרב ספורטאים בכל העולם. אין ספק שמדובר במוצר מהפכני, מדרסים בהתאמה אישית שנגישים לכולם, נוחים לשימוש, ובמחיר שנוח לכל כיס.

רוצים לדעת עוד?

השאירו פרטים או חייגו: 052-3668056

מבין לקוחותינו

מדרסים לספורטאים