מאמרים

אטמים למוזיקאים

אטמים למוזיקאים

ידוע שמוזיקאים רבים במסגרת עבודתם חשופים לרעש מזיק ולכן חשוב מאוד שישמרו על שמיעתם .חברת איר פרוטקט מספקת את אטמי :CUSTOM-FIT למוזיקאים, המותאמים אישית לפי מידות האוזן ומצוידים בפילטר מהפכני שמפחית עוצמות רעש של 15 דציבל או 25 דציבל. האטמים מיועדים למוזיקאים שרוצים להגן על שמיעתם, אך אינם מוכנים להתפשר על איכות הצליל כדי לתפקד ביעילות. האטמים מיוצרים בהדפסה תלת ממדית, שיטה המאפשרת להשיג התאמה מושלמת בין האטם לאוזן המשתמש ובכך מבטיחה – נוחות מקסימלית. המידה נשמרת בתוך קובץ במחשב ובמקרה של אובדן האטם, הלקוח מתקשר להזמין אטם חדש מבלי לקחת מידה חוזרת .ניתן להזמין אטמים למוזיקאים במבחר צבעים: שקוף, ורוד, כחול וצהוב. מוזיקאים רבים מדווחים על יכולתם לשמוע טוב יותר את כליהם בעת שימוש באטמי custom-fit, מאחר ובאמצעותם הם מוצאים את האיזון הנכון להשתלב יותר בקלות עם הסובבים אותם.

אטמים לטייסים
אטמים לטייסים
אטמים למוזיקאים
אטמים למוזיקאים

אטמים בהתאמה אישית – לטייסים

חברת איר פרוטקט מתמחה באטמי CUSTOM-FIT המותאמים אישית ומיוצרים לפי מידת האוזן. האטמים מפחיתים רעשי סביבה ומספקים נוחות והגנה מקסימלית על שמיעתם של טייסים אשר חשופים לרעש מזיק.
האטמים מצוידים בפילטר מהפכני שמפחית עוצמת של 15 או 25 דציבל בתחום נרחב של תדרים. הם מיוצרים בשיטת תלת ממד והמידות של האוזניים עוברות סריקה ונשמרות במחשב. במקרה של אובדן אין צורך לקחת מידה חוזרת אלא ליצור קשר ולהזמין.
מומלצים מאוד לשימוש ע"י טייסים רבים מחברות התעופה שונות בשל החשיבות הרבה בשמירה על איכות הצלילים בקוק-פיט.

המלצה של ערן ברנע

שמי ערן ברנע ואני DJ ומפיק מוסיקה שעובד בתחום הארועים והמועדונים כל חיי.
כ-DJ ואומן ובכלל כל מי שמתעסק במוסיקה בחייו – חייב להגן על האזניים שלו כי זה בעצם כלי העבודה הכי חשוב שלו.
את עליזה מאיר פרוטקט הכרתי כבר לפני עשור כמעט ומאז אני באופן קבוע משתמש באטמים המקצועיים למוסיקאים של איר פרוטקט.
השירות והאיכות ברמה הכי גבוהה שיש וכמובן גם האטמים שמגיעים בהתאמה לאוזן שלי ושל כל אחד אחר שצריך את האטמים. ממליץ בחום רב על החברה מכל הבחינות האפשריות !!!

בברכה
Dj Eran Barnea / Co Barnea Djs

אטמי איר פרוטקט
אטמים בהתאמה אישית – למוזיקאים

מאמרים קשורים

אטמי אוזניים לאופנוענים

אטמים לאופנוענים איר פרוטקט מתמחה בהגנה על השמיעה ומובילה בארץ את תחום: אטמי האוזניים לאופנוענים – בהתאמה אישיתמספקת את ההגנה הטובה ביותר על השמיעה לאופנוענים

קרא עוד

למידע נוסף, השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן