מאמרים

אטמים לקשב וריכוז/מיזופוניה

הפרעת קשב וריכוז (ADHD), היא תופעה רפואית נפוצה ביותר כיום בקרב ילדים ובני נוער (סטודנטים), למרות שגם יש לא מעט מבוגרים הסובלים ממנה. היא מונעת מהם להתרכז בלימודים ומאופיינת באי שקט, אימפולסיביות והיפראקטיביות. אחד התסמינים הנפוצים ביותר של הפרעת קשב וריכוז הוא שהילדים מוסחים בקלות מכל תנועה, מילה ורעש. לפיכך הם לא מסוגלים להתרכז בשום דבר אפילו לא לטווח זמן קצר. הפרעת קשב וריכוז פוגעת באיכות החיים, ביכולת הלמידה וכן בתחום החברתי. חברת איר פרוטקט, אשר מובילה בארץ את תחום אטמי אוזניים בהתאמה אישית זיהתה לפני שנים רבות את הצורך בפתרון נגיש ונוח לבעית קשב וריכוז \ מיסופוניה.

לאנשים עם בעיית קשב וריכוז החברה מייצרת אטמי אוזניים ייחודיים אשר מסננים את הרעשים הסביבתיים אולם מאפשרים גם לשמוע את הסביבה ובכך הם מקלים על המשתמשים בהם להיות יותר מרוכזים ושקטים. הורים רבים אשר רכשו את האטמים הללו מדווחים לנו על שיפור גדול בהתנהלות היומיומית של הילדים ושהם הרבה יותר קשובים ורגועים. אימא אחת ציינה שהבת שלה אמרה לה שהיא "מצליחה לשמוע את המחשבות של עצמה" ויתרה מזאת: שהיא מצליחה לסיים את המבחנים לפני הזמן מאחר והיא הרבה יותר מרוכזת.

אטמים לקשב וריכוז
אטמים לקשב וריכוז

המלצה מאמא מרוצה!

" יחס אישי ומדהים. רכשנו אטמים בהתאמה אישית לבן החמש שלנו .האטמים מאפשרים לו לבלות באין מפריע במקומות רועשים ובגן כשיש פעילות ,דבר שלא יכל לעשות לפני כן. ממליצה בחום "

המלצה של סטודנט הסובל מבעיית קשב וריכוז

"עליזה יקרה! אין יום שעובר ואני לא מודה לך! קודם כל מנור משתמשת באטמים בזמן מבחני ביה"ס ומיד סיפרה שזה פשוט מאפשר לה "לשמוע את המחשבות של עצמה", היא יותר מרוכזת במבחנים ומצליחה לסיים אפילו לפני הזמן! דבר שלא קרה בשלוש שנים האחרונות.

אצל עדי השימוש באטמים הוא יום יומי! הוא מסתדר איתם פשוט מצויין. כבר הרעש לא מציק לו ואפילו בעצמאות פתאום הוא ניגש אליי בוכה עם ידיים על האוזניים שהרעש חזק לו מדי, שלפתי לו את האטמים ויכלנו לשבת ולהנות ביחד מהופעה! גם בגן הוא לוקח את האטמים מהתיק כשהוא מרגיש שהרעש מציף אותו. אז תודה על הכל❤❤❤זה פשוט מוצר שמשנה חיים!"

*  האטמים מותאמים אישית לאוזן המשתמש.
* האטמים מסננים רעשים סביבתיים  
* האטמים מספקים שקט,רוגע וריכוז.
* האטמים שקופים וקלי משקל.
* ניתן לשמוע איתם ולנהל שיחת טלפון.
* האטמים נוחים מאוד לשימוש ותחזוקה.
* האטמים רב שנתיים – ולא מתכלים.

אטמים אישיים ייחודיים – לקשב וריכוז

מאמרים קשורים

אטמי אוזניים לאופנוענים

אטמים לאופנוענים איר פרוטקט מתמחה בהגנה על השמיעה ומובילה בארץ את תחום: אטמי האוזניים לאופנוענים – בהתאמה אישיתמספקת את ההגנה הטובה ביותר על השמיעה לאופנוענים

קרא עוד

למידע נוסף, השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן