מאמרים

אטמים לקשב וריכוז/מיזופוניה

הפרעת קשב וריכוז, היא אחת מהתופעות הרפואיות הנפוצות ביותר כיום בקרב ילדים ובני נוער, למרות שגם יש לא מעט מבוגרים הסובלים ממנה. היא מאופיינת באי שקט, אימפולסיביות, היפראקטיביות, וקושי להתרכז. אחד התסמינים הנפוצים ביותר של הפרעת קשב וריכוז הוא שהילדים מוסחים בקלות מכל תנועה, מילה ורעש. לפיכך הם לא מסוגלים להתרכז בשום דבר אפילו לא לטווח זמן קצר. הפרעת קשב וריכוז פוגעת באיכות החיים, ביכולת הלמידה וכן בתחום החברתי. חברת איר פרוטקט, אשר מתמחה בפתרונות הגנה על השמיעה בהתאמה אישית היא זו שזיהתה את הצורך הכל כך חיוני של פלח אוכלוסייה זה. לאנשים עם בעיית קשב וריכוז החברה מייצרת אטמי אוזניים ייחודיים אשר מסננים את הרעשים הסביבתיים אולם מאפשרים גם לשמוע את הסביבה ובכך הם מקלים על המשתמשים בהם להיות יותר מרוכזים ושקטים. הורים רבים אשר רכשו את האטמים הללו מדווחים לנו על שיפור גדול בהתנהלות היומיומית של הילדים ושהם הרבה יותר קשובים ורגועים. אימא אחת ציינה שהבת שלה אמרה לה שהיא "מצליחה לשמוע את המחשבות של עצמה" ויתרה מזאת: שהיא מצליחה לסיים את המבחנים לפני הזמן מאחר והיא הרבה יותר מרוכזת.

אטמים לקשב וריכוז
אטמים לקשב וריכוז

המלצה מאמא מרוצה!

" יחס אישי ומדהים. רכשנו אטמים בהתאמה אישית לבן החמש שלנו .האטמים מאפשרים לו לבלות באין מפריע במקומות רועשים ובגן כשיש פעילות ,דבר שלא יכל לעשות לפני כן. ממליצה בחום "

המלצה של סטודנט הסובל מבעיית קשב וריכוז

הפרעת קשב וריכוז, או ADHD באנגלית, היא אחת מהתופעות הרפואיות הנפוצות ביותר כיום בקרב ילדים ובני נוער, למרות שגם יש לא מעט מבוגרים הסובלים ממנה. היא מאופיינת באימפולסיביות, אי שקט, היפראקטיביות, וקושי להתרכז. אחד התסמינים הנפוצים ביותר של הפרעת קשב וריכוז היא שהם מוסחים בקלות מכל תנועה, מילה, רחש ורעש. לפיכך הם לא מסוגלים להתרכז בשום דבר אפילו לא לטווח הזמן הקצר. הפרעת קשב וריכוז,פוגעת באיכות החיים וביכולת הלמידה. מי שסובל מהפרעת קשב וריכוז, עלול להתעורר בלילה מכל רעש קטן. גם הלמידה שלו נפגעת, מכיוון שהקשב שלו מוסח כל הזמן. ילדים הסובלים מההפרעה הזו בדרך כלל נתפסים כתלמידים לא טובים או "מופרעים", ומדובר בהפרעה לא נעימה בכלל, העלולה לפגוע ביכולת של הסובלים ממנה בתחום החברתי, לימודי ועוד. הדבר המרכזי שגורם לסובלים מההפרעה הזו להתבלבל, להתפזר, לאבד ריכוז ולא להצליח להתארגן זה הרעש, חברת איר פרוטקט זיהתה פתרון אשר יכול להקל ולעזור – אטמי אוזניים לילדים בהתאמה אישית ועל כך נרחיב בהמשך.

אטמים אישיים ייחודיים – לקשב וריכוז

מאמרים קשורים

הפרעת קשב וריכוז

הפרעת קשב וריכוז הפרעת קשב וריכוז, או ADHD באנגלית, היא אחת מהתופעות הרפואיות הנפוצות ביותר כיום בקרב ילדים ובני נוער, למרות שגם יש לא מעט

קרא עוד

למידע נוסף, השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן