הפרעת קשב וריכוז, היא אחת מהתופעות הרפואיות הנפוצות ביותר כיום בקרב ילדים ובני נוער, למרות שגם יש לא מעט מבוגרים הסובלים ממנה. היא מאופיינת באי שקט, אימפולסיביות, היפראקטיביות, וקושי להתרכז. אחד התסמינים הנפוצים ביותר של הפרעת קשב וריכוז הוא שהילדים מוסחים בקלות מכל תנועה, מילה ורעש. לפיכך הם לא מסוגלים להתרכז בשום דבר אפילו לא לטווח זמן קצר. הפרעת קשב וריכוז פוגעת באיכות החיים, ביכולת הלמידה וכן בתחום החברתי.
חברת איר פרוטקט, אשר מתמחה בפתרונות הגנה על השמיעה בהתאמה אישית היא זו שזיהתה את הצורך הכל כך חיוני של פלח אוכלוסייה זה. לאנשים עם בעיית קשב וריכוז החברה מייצרת אטמי אוזניים ייחודיים אשר מסננים את הרעשים הסביבתיים אולם מאפשרים גם לשמוע את הסביבה ובכך הם מקלים על המשתמשים בהם להיות יותר מרוכזים ושקטים.
הורים רבים אשר רכשו את האטמים הללו מדווחים לנו על שיפור גדול בהתנהלות היומיומית של הילדים ושהם הרבה יותר קשובים ורגועים. אימא אחת ציינה שהבת שלה אמרה לה שהיא "מצליחה לשמוע את המחשבות של עצמה" ויתרה מזאת: שהיא מצליחה לסיים את המבחנים לפני הזמן מאחר והיא הרבה יותר מרוכזת.

רוצים לדעת עוד?

השאירו פרטים או חייגו: 052-3668056

כיום ידוע בעולם המדע שהשמיעה של ילדים היא הרבה יותר רגישה , חדה וטובה מאשר מבוגרים – ככל שאנחנו עולים בגיל, כך השמיעה שלנו באופן טבעי הולכת ונעשית חלשה יותר.
כיום ילדים יכולים למצוא את עצמם לא מעט פעמים בסביבה רועשת אשר יכולה להזיק לשמיעתם, בין אם זה מסיבת ילדים עם מוסיקה חזקה, רעש בבית הספר, רעש בחוגים אחר הצהריים, ועוד…
הורים רבים בישראל מוצאים בפתרון של אטמי אזניים לילדים כדבר חיוני , וטוב שכך ! ככל שנשמור על אזני הילדים שלנו יותר, כך נשמור על שמיעתם בהמשך חייהם.
חברת "איר פרוטקט" הינה החברה המובילה בישראל לסיפוק של אטמי אזניים בהתאמה אישית – אנחנו מספקים אטמי אוזניים לילדים , נערים וגם מבוגרים.
איר פרוטקט מצליחה מזה שנים רבות, לספק אטמים אישיים ואיכותיים אשר מגנים ושומרים על יציבות השמיעה. שירות ה-VIP שלה הוא שמבדל אותה מחברות אחרות; הוא ניתן בכל מקום בארץ ומלווה במלוא תשומת הלב האישית והמקצועית בכל שלבי ההתקשרות.
אם גם אתם מעוניינים בהתאמה מיוחדת של אטמי אוזניים לילדים התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ונחזור אליכם עם מידע נוסף.

אטמים לקשב וריכוז

המלצה מאמא מרוצה!

" יחס אישי ומדהים. רכשנו אטמים בהתאמה אישית לבן החמש שלנו .האטמים מאפשרים לו לבלות באין מפריע במקומות רועשים ובגן כשיש פעילות ,דבר שלא יכל לעשות לפני כן. ממליצה בחום "

המלצה של סטודנט הסובל מבעיית קשב וריכוז

אי אפשר לצפות מילד עם הפרעת קשב וריכוז להצליח שיתעלם מרעשים של תקתוקי עטים וכתיבה עם עפרון בזמן מבחן. ילד כזה צריך פתרון שיעזור לו לסנן את רעשי הרקע ולהתמקד במשימה שלו. בדיוק לצורך כך, אטמי אוזניים בהתאמה אישית, עשוי להיות הפתרון המידי לבעיה של ילדים עם הפרעת קשב. מדובר באטמים איכותיים במיוחד מסיליקון המותאמים במדויק למידות האוזן, ובכך מי שמצטייד עמם עשוי להרגיש נוח. האטמים מסננים רעשי רקע ומאפשרים לשמוע רק את מה שחשוב באמת, ועוזרים לנו להתמקד בעיקר ולהיפטר מהתפל. אטמי אוזניים לילדים עם הפרעת קשב וריכוז הם בהחלט הפתרון האולטימטיבי, שמאפשר לילדים ולכל מי שסובל מהפרעת קשב וריכוז– לרכז את הקשב שלו רק למה שחשוב באמת ולא ללכת לאיבוד עם הרעש שמסביב.
האטמי אוזניים בהתאמה אישית של חברת איר פרוטקט מתאימים לשימוש יומיומי ויעילים לשימושים רבים : בבית הספר, לשינה, נסיעות אוטובוס ארוכות, טיסה ועוד.

היתרונות של אטמי איר פרוטקט:

חסכון כספי, עמידים לשנים

שומרים על יציבות בשמיעה​

נוחים לשימוש ותחזוקה​

מותאמים אישית לתעלת השמע​

שקופים וקלי משקל​

ניתן לשמוע ולדבר בטלפון​

רוצים לדעת עוד?

השאירו פרטים או חייגו: 052-3668056

מבין לקוחותינו

אטמי אוזניים לילדים