מאמרים

אטמים לקשב וריכוז/מיזופוניה

הפרעת קשב וריכוז, או ADHD באנגלית, היא אחת מהתופעות הרפואיות הנפוצות ביותר כיום בקרב ילדים ובני נוער, למרות שגם יש לא מעט מבוגרים הסובלים ממנה. היא מאופיינת באימפולסיביות, אי שקט, היפראקטיביות, וקושי להתרכז. אחד התסמינים הנפוצים ביותר של הפרעת קשב וריכוז היא שהם מוסחים בקלות מכל תנועה, מילה, רחש ורעש. לפיכך הם לא מסוגלים להתרכז בשום דבר אפילו לא לטווח הזמן הקצר. הפרעת קשב וריכוז,פוגעת באיכות החיים וביכולת הלמידה. מי שסובל מהפרעת קשב וריכוז, עלול להתעורר בלילה מכל רעש קטן. גם הלמידה שלו נפגעת, מכיוון שהקשב שלו מוסח כל הזמן. ילדים הסובלים מההפרעה הזו בדרך כלל נתפסים כתלמידים לא טובים או "מופרעים", ומדובר בהפרעה לא נעימה בכלל, העלולה לפגוע ביכולת של הסובלים ממנה בתחום החברתי, לימודי ועוד. הדבר המרכזי שגורם לסובלים מההפרעה הזו להתבלבל, להתפזר, לאבד ריכוז ולא להצליח להתארגן זה הרעש, חברת איר פרוטקט זיהתה פתרון אשר יכול להקל ולעזור – אטמי אוזניים לילדים בהתאמה אישית ועל כך נרחיב בהמשך.

פעמים רבות הטריגר הקושי של הסובלים מהפרעת קשב וריכוז, היא להקשיב ב- 100%. דעתם תוסח כל הזמן. כל מילה, צליל ורעש קטן מוציאים אותם מריכוז, וילדים כאלה נוטים למצוא את עצמם מנותקים ממה שקורה ועסוקים בדברים אחרים בכיתה, בתנועה או בכל מקום אחר. מפסידים חומר לימודים ולא יודעים בכלל מה הם למדו. זה יכול להיות משחק בטלפון, או פטפוט בכיתה, משחק עם כדור טניס בזמן ישיבת צוות בצופים – מדובר במצב בו הסחות דעת מונעות ופוגמות ביכולת ההקשבה.
אין דרך למנוע הסחות דעת, ובוודאי שלא למנוע רעש חיצוני של כבישים או שמיים, אבל יש דרך להגן על מי שסובל מהפרעת קשב וריכוז ולצייד את הילדים שלנו במותג של אטמי אוזניים בהתאמה אישית של חברת איר פרוטקט אטמי אוזניים לילדים אשר עוזרים ומקלים על ילדים עם בעיית קשב וריכוז , וזה יכול להיות אטמי אוזניים לילדים או מבוגרים. עבור ילדים זה עשוי להיות ההבדל בין ילד אומלל ולכאורה "עצלן" בבית הספר לבין ילד שמצליח ללמוד ואף מסוגל לשבת ולעשות שיעורים לזמן הנדרש. אטמי אוזניים ימנעו מהילד את רעשי הרקע שמסיחים את דעתו ויתרמו לריכוז שלו.

אי אפשר לצפות מילד עם הפרעת קשב וריכוז להצליח שיתעלם מרעשים של תקתוקי עטים וכתיבה עם עפרון בזמן מבחן. ילד כזה צריך פתרון שיעזור לו לסנן את רעשי הרקע ולהתמקד במשימה שלו. בדיוק לצורך כך, אטמי אוזניים בהתאמה אישית, עשוי להיות הפתרון המידי לבעיה של ילדים עם הפרעת קשב. מדובר באטמים איכותיים במיוחד מסיליקון המותאמים במדויק למידות האוזן, ובכך מי שמצטייד עמם עשוי להרגיש נוח. האטמים מסננים רעשי רקע ומאפשרים לשמוע רק את מה שחשוב באמת, ועוזרים לנו להתמקד בעיקר ולהיפטר מהתפל. אטמי אוזניים לילדים עם הפרעת קשב וריכוז הם בהחלט הפתרון האולטימטיבי, שמאפשר לילדים ולכל מי שסובל מהפרעת קשב וריכוז– לרכז את הקשב שלו רק למה שחשוב באמת ולא ללכת לאיבוד עם הרעש שמסביב.
האטמי אוזניים בהתאמה אישית של חברת איר פרוטקט מתאימים לשימוש יומיומי ויעילים לשימושים רבים : בבית הספר, לשינה, נסיעות אוטובוס ארוכות, טיסה ועוד. הכתובת שלכם לאטמי אוזניים לילדים היא חברת איר פרוטקט

מאמרים קשורים

אטמי אוזניים לאופנוענים

אטמים לאופנוענים איר פרוטקט מתמחה בהגנה על השמיעה ומובילה בארץ את תחום: אטמי האוזניים לאופנוענים – בהתאמה אישיתמספקת את ההגנה הטובה ביותר על השמיעה לאופנוענים

קרא עוד

למידע נוסף, השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן